Sprzęt rehabilitacyjny Lublin

Allmedic zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem wysoce specjalistycznego sprzętu szpitalnego i rehabilitacyjnego. Naszą działalność skupiamy na terenie województwa lubelskiego. Nasz sklep rehabilitacyjny znajduje się w Lublinie. Do jego odwiedzenia zapraszamy wszystkie osoby, które potrzebują dostępu do bogatej kolekcji sprzętów o potwierdzonej renomie. Naszą ofertę w szczególności kierujemy do osób, które interesuje wynajem lub sprzedaż wózków inwalidzkich.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Na tle innych firm z branży wyróżnia nas przede wszystkim zróżnicowana oferta sprzętu do rehabilitacji. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wózka inwalidzkiego albo łóżka, które przyniesie ulgę pacjentowi. Oferujemy również materace i poduszki przeciwdziałające odleżynom, balkoniki, podpórki, ortezy i stabilizatory. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pieluchomajtek. Wspieramy naszych klientów w leczeniu rozmaitych chorób i przypadłości.

Wózki inwalidzkie – co mamy w sprzedaży?

Nasza oferta odznacza się różnorodnością wózków inwalidzkich. Oprócz standardowych modeli posiadamy również specjalne wózki mniejszych rozmiarów, które są przeznaczone dla dzieci. Polecamy także nasze wygodne wózki elektryczne. Dzięki nim osoby niepełnosprawne mogą bez przeszkód się poruszać. Każdy model posiada ergonomiczne siedzisko, a sterowanie całym systemem jest proste, niemalże intuicyjne. Z wózków elektrycznych można korzystać zarówno na zewnątrz, jak i w budynkach. Dla każdego z oferowanych przez nas wózków podajemy dokładną specyfikację produktową oraz instrukcję obsługi. Sprzęt posiada odpowiednią gwarancję – kupujący ma zapewnione odpowiednie wsparcie techniczne na wypadek jakichkolwiek kłopotów czy usterek technicznych.

Wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji

Oprócz sprzedaży sprzętu do rehabilitacji zajmujemy się również jego wypożyczaniem. Nasza wypożyczalnia obsługuje osoby zamieszkujące województwo lubelskie. Zapewniamy atrakcyjne ceny przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość dostarczanego sprzętu. Zajmujemy się jego dowozem oraz montażem na miejscu. Dzięki temu leczenie lub rehabilitacja mają jeszcze większe szanse na to, by zakończyć się sukcesem. Na naszej stronie w szybki sposób zapoznasz się ze sprzętem, jaki jest dostępny w sklepie lub wypożyczalni.

Z kim współpracujemy?

Allmedic prowadzi sprzedaż i wynajem sprzętu rehabilitacyjnego od renomowanych producentów. Od lat współpracujemy z wiodącymi markami. Wśród nich znajdują się tacy producenci jak NEOX, MEYRA, ABENA, OSSUR MDH czy REH4MAT. Wysoką jakość ich produktów potwierdzają uzyskane atesty oraz opinie specjalistów.

Różne formy dofinansowania

Cena sprzętu rehabilitacyjnego nie powinna być przeszkodą w trakcie rehabilitacji. Dlatego przyjmujemy dofinansowania i świadczenia zapewnione przez różne podmioty. Realizujemy refundację ze strony NFZ oraz dofinansowania zapewnione przez takie instytucje jak PFRON, PCPR czy MOPR. Akceptujemy także pomoc ze strony wszelkiego rodzaju fundacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

3.

Wynajem sprzedaż łóżka rehabilitacyjne

Nasza firma Allmedic prowadzi działalność skoncentrowaną na sprzedaży i wynajmie sprzętu przeznaczonego do rehabilitacji. Wspieramy naszych klientów w walce o zdrowie oferując przyrządy najwyższej jakości. Już od wielu lat zaopatrujemy Was w łóżka rehabilitacyjne produkowane przez marki cieszące się wysokim powodzeniem wśród kupujących.

Nasz sklep – co oferujemy?

W ofercie prowadzonego przez nas sklepu, który znajduje się w Lublinie, posiadamy niezwykle zróżnicowane wyposażenie. To skuteczna i sprawdzona pomoc podczas procesu leczenia. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty, na którą składają się łóżka do rehabilitacji, różnego rodzaju wózki (dziecięce, elektryczne oraz klasyczne modele), do tego stabilizatory, balkoniki i podpórki, a także ciśnieniomierze. Posiadamy również nebulizatory oraz pozostały, zróżnicowany sprzęt rehabilitacyjny. Oprócz wysokiej jakości produktów zapewniamy fachową obsługę. Skuteczność stosowanego sprzętu bezpośrednio zależy od tego, czy jest on odpowiednio dobrany. Dlatego w naszym sklepie możecie liczyć na profesjonalne wsparcie i doradztwo. Razem wybierzemy takie rozwiązanie, które u danego pacjenta sprawdzi się najlepiej.

Łóżka rehabilitacyjne – nasza oferta

W sklepie, jak i w wypożyczalni Allmedic, znajdują się wysoce komfortowe, profesjonalne łóżka rehabilitacyjne. Ich poszczególne funkcjonalności można dopasować do przypadłości, na którą cierpi dany pacjent. Daje to ogromny komfort zarówno dla osoby leczonej, jak i jego opiekuna. Kolejnym udogodnieniem jest to, że sterowanie łóżkami odbywa się w bardzo prosty sposób. Łóżka rehabilitacyjne są przy tym stabilne i solidnie wykonane. Dzięki temu służą pacjentom przez wiele lat. Całe oferowane przez nas wyposażenie posiada odpowiednie atesty jakości.

Serwis sprzętu rehabilitacyjnego

Naszą szeroką ofertę dopełnia usługa serwisu sprzętu rehabilitacyjnego w tym wymiana poszczególnych części, jak i zapewnienie ich zamienników. Jeśli chodzi o łóżka rehabilitacyjne, to oferujemy wymianę kół, ciągów, jak i naprawę części takich jak silnik, hamulec czy podłokietniki. Nasi klienci mogą skorzystać z oferty tworzenia elementów dodatkowych, w tym pasów, klinów, toreb i poduszek bocznych. Prowadzimy również regularną diagnostykę i przegląd zgłaszanych do nas sprzętów. Jeśli dany model wyposażenia do rehabilitacji jest sprawny, ale wymaga niewielkich zmian – wówczas polecamy naszą usługę regulacji. Wycena naprawy jest zawsze bezpłatna. Oprócz dowozu sprzętu na terenie województwa lubelskiego zapewniamy także jego profesjonalny montaż w domu klienta.

Zaufany dostawca sprzętu rehabilitacyjnego

Z naszej oferty korzystają rzesze zadowolonych klientów. Jako główne atuty naszej oferty wskazują różnorodność sprzętu, jego wysoką jakość, szybką dostawę oraz profesjonalną pomoc. Osoby zainteresowane szybkim skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu – telefonicznego lub e-mailowego. Zapraszamy również do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Lublinie. Podczas wizyty mogą Państwo osobiście przekonać się o jakości oferowanych przez nas rozwiązań.